T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI 2020 YILI DEĞERLENDİRME VE 2021 YILI PLANLAMA TOPLANTISI

Yayın Tarihi : 19.2.2021

​Müdürlüğümüz görev sahası içerisindeki 16 Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcisinin katılımı ile İl Müdürümüz başkanlığında ''2020 Yılı Değerlendirme ve 2021 Yılı Planlama Toplantısı'' düzenledi.

Toplantıda bölgenin en temel sorunu olan tarımsal ve hayvansal üretim konuları ele alındı. Sivil Toplum Kuruluşları (STK) şimdiye kadar gerçekleştirdikleri projeler ile bundan sonra hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu. STK'lar projelerin uygulanması ile tarımsal üretimde sürdürebilirlik ve pazarlama sorunu yaşandığını dile getirdi.

İl Müdürümüz Mehmet Nuri KÖKÇÜOĞLU; "İl Müdürlüğümüz görev sahası içerisindeki alanlarda faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarına bölgede yaşanan sorunların tespiti ve bu sorunlara çözüm bulunması yönünde gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür etti. Hayata geçirmeyi planladıkları projelerde elden gelen her türlü desteğin sağlanacağını ifade eden KÖKÇÜOĞLU; yapılan toplantının bölge insanları ve Ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.